Gothlings
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Lestat Τετ Απρ 03, 2013 5:12 am

Χαιρετω σας!
Ποιες ταινιες ειναι οι αγαπημενες σας?
εμενα το τοπ 5 μου γενικως ειναι αυτο :

-Το Κορακι
-The Warriors
-Once upon a time in Mexico
-Django the unchained
-Reservoir Dogs
Lestat
Lestat

Posts : 19
Join date : 03/04/2013
Age : 33
Location : Underworld

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Scarlett_Delacroix Τετ Απρ 03, 2013 5:17 am

Χμμμ αγαπημένες ταινίες ε;; Κοίτα το νουμερο 1 για μένα είναι το Requiem for a dream. Απο εκεί και πέρα ταινία που να με έχει συγκλονίσει ΤΟΣΟ πολύ για να την πω αγαπημένη δεν έχω δει άλλη νομιζω....βέβαια έχω και κακήμνημη γενικά οποτε παιζει αν ακουσω κανένα όνομα να θυμηθω Laughing Απο αυτες που είπες μονο το κοράκι έχω δει και μου άρεσε! Τις υπόλοιπες τις έβαλα στην λιστα για να τις δω :-D
Scarlett_Delacroix
Scarlett_Delacroix
Admin

Posts : 103
Join date : 26/03/2013
Age : 31
Location : Athens, Greece

https://gothlings.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Lestat Τετ Απρ 03, 2013 5:23 am

Ω θεοι! δεν εχεις δει ταραντινο?
το Once upon a time in Mexico ειναι με τον τζονυ ντεπ και τον Αντονιο Μπαντερας Wink
Lestat
Lestat

Posts : 19
Join date : 03/04/2013
Age : 33
Location : Underworld

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από VaMMpiTreLLa Τετ Απρ 03, 2013 5:45 am

αμα αρχισω δεν θα τελειωσω...χαχα!!
Requiem κι εγω αγαπωωωω...ειναι στις τοπ!!
Οπως επισης και Fight Club ...
Tarantino , δεν ξερω ποια να διαλεξω (αφηνω στην απεξω τα kill Bill γιατι δεν μου αρεσανε ιδιαιτερα και το Django γιατι δεν το εχω δει ακομα...)!
Απο Tim Burton νομιζω οτι το αγαπημενο μου ειναι το Big Fish , (αλλα δεν ειμαι και σιγουρη διοτι επισης λατρευω Βurton..χεχεχε)!!
Μετα παμε σε V for Vendetta , Λιστα του Sintler , Σιωπη των Αμνων ...και λεω να σταματησω γιατι αν συνεχισω θα γραφω κανα χρονο ακομα...χαχαχα!!!

VaMMpiTreLLa
VaMMpiTreLLa

Posts : 28
Join date : 02/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Lestat Τετ Απρ 03, 2013 6:13 am

Καλα και εγω, αυτες οι ταινιες που εβαλα ειναι απλα οσες μου ηρθαν πρωτες στο μυαλο.
Fight club
Black hawk down
From Dusk till Dawn
και η λιστα συνεχιζεται... ειναι παρα πολλες οι ταινιες.
Αμα δεν δω εστω μια ταινια την ημερα κατι παθαινω!
Μια καινουρια που ειδα και μπορει να σας αρεσει ειναι Olympus has fallen!

Lestat
Lestat

Posts : 19
Join date : 03/04/2013
Age : 33
Location : Underworld

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Scarlett_Delacroix Τετ Απρ 03, 2013 8:26 am

Α ναι ναι! Θεία συμφωνω σε ΟΛΑ όσα ανέφερες ΧΔ (σας το είπα πως θα μου έρθουν σιγά σιγά Laughing )

Εγω τελευταια αρχισα να βλέπω πιο τακτικά και νομιζω εχω αρχίσει να πορωνομαι κι εγώ ΧΔ
Scarlett_Delacroix
Scarlett_Delacroix
Admin

Posts : 103
Join date : 26/03/2013
Age : 31
Location : Athens, Greece

https://gothlings.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από VaMMpiTreLLa Τετ Απρ 03, 2013 11:51 am

εγω παλι εχω κοψει πολυ σε σχεση με παλιοτερα !!
Δεν παιζει χρονος ρε γαμωτο..κι αν παιξει χρονος ειμαι τοσο κομματια που δεν την παλευω καθολου να παρακολουθησω ταινια !
Και λογω της ψυχολογιας μου βεβαια που ειναι ψιλομαμησετα τον τελευταιο περιπου 1 1/2 χρονο , θελω να βλεπω μονο μαλακιες και να μην προβληματιζομαι...λοοολ!!

Ελπιζω να δω συντομα καμια ταινια της προκοπης παντως !!
VaMMpiTreLLa
VaMMpiTreLLa

Posts : 28
Join date : 02/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από VaMMpiTreLLa Τετ Απρ 03, 2013 11:52 am

α ναι ξεχασα να αναφερω επισης ΟΛΕΕΕΕΣ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ του ΑΡΟΝΟΦΣΚΙ με ΠΟΡΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ....(αλλα αμα δεν εισαι καλα ψυχολογικα καλυτερα να τις αποφευγεις....πιο μαυριλα πεθαινεις...χαχα)!!
VaMMpiTreLLa
VaMMpiTreLLa

Posts : 28
Join date : 02/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει! Empty Απ: Ταινιες : Καινουριες, παλιες, οτι σας αρεσει!

Δημοσίευση από Scarlett_Delacroix Τετ Απρ 03, 2013 1:58 pm

*πατ πατ* θειτσα! ΕΛπίζω να στρώσουν όλα σιγά σιγά :-))
Σε καταλαβαίνω για τις μαλακιες πάντως κι εγω όταν ειμαι πτωμα δεν την πολυπαλευω να δω κατι σοβαρο Embarassed

Όσο για τον Αρονοφσκι τι να πρωτοσχολιάσω....έρωτας απλά! <3
Scarlett_Delacroix
Scarlett_Delacroix
Admin

Posts : 103
Join date : 26/03/2013
Age : 31
Location : Athens, Greece

https://gothlings.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης